łść


Żaluzje poziome aluminiowe


Opis produktu

To jeden z najbardziej znanych i tradycyjnych systemów osłonowych, od lat goszczący w naszych domach. Mimo to nadal cieszy się powodzeniem, głównie ze względu na możliwość regulacji kąta padania światła. Żaluzje poziome wykonane są z aluminiowych lameli o szerokości 25 mm lub 16 mm. Oferujemy żaluzje dostępne są w dwóch wariantach: tradycyjnym (sterowanie patykiem) oraz system sterowany koralikiem z maskownicą górną. Oferujemy szeroki wybór kolorów lameli, a także osprzętu oraz kaset.

Sposób montażu

  • nieinwazyjny - poprzez zawieszenia na skrzydło okienne za pomocą haków; (dostępny tylko w wersji tradycyjnej)
  • inwazyjny - poprzez przykręcenie do listwy przyszybowej, co zapewnia zachowanie gwarancji na okna


Dostępny osprzęt:
  • biały, brązowy, drewnopodobny, pod kolor lameli


Żaluzje poziome drewniane


Opis produktu

Od lat cieszące się zainteresowaniem żaluzje poziome zyskały, dzięki zmianie materiału z którego są wykonane, zupełnie nowy wygląd. Żaluzje poziome drewniane cieszą się ogromnym powodzeniem i są bardzo cenione przez projektantów wnętrz. Nadają wnętrzu styl, charakter oraz ciepło. Dostępne są w szerokiej gamie kolorów. Można także wybierać w szerokości lameli między tymi tradycyjnymi czyli 25 mm, a szerszymi czyli 50 mm.

Sposób montażu

  • nieinwazyjny - poprzez zawieszenia na skrzydło okienne za pomocą haków;
  • inwazyjny - poprzez przykręcenie do listwy przyszybowej, co zapewnia zachowanie gwarancji na okna


Dostępny osprzęt:

  • dostosowany pod kolor lameliŻaluzje pionowe – wertikaleOpis produktu

Żaluzje pionowe, inaczej zwane wertikalami, stanowią bardzo praktyczny i funkcjonalny system. Może być stosowany na bardzo dużych powierzchniach, zapewnia regulację kąta padania światła. Verticale stosowane są bardzo często w biurach, lecz sprawdzają się także doskonale w domach i mieszkaniach o nowoczesnym wystroju. Można go stosować do każdego rodzaju okien. Dostępny jest duży wybór materiałów i kolorów w tym lamele z materiałów niepalnych i z PCV

Sposób montażu

  • poprzez przykręcenie do ściany


Dostępny osprzęt:

  • biały