łść

Parapety


lata praktyki sprawiły, że obecnie możemy pochwalić się dużym doświadczeniem i fachowym doradztwem. Sprzedawane przez nas wyroby produkowane są z najwyższej jakości materiałów. Jesteśmy dostawcą dla wielu firm zajmujących się sprzedażą stolarki okiennej, producentów, deweloperów. Blaty kuchenne dostępne są w studiach kuchennych i zakładach stolarskich.

Parapety PCV


Parapety wewnętrzne PCV stanowią idealne wykończenie każdego okna. Łączą zalety współczesnego wzornictwa i estetyki wykonania z możliwościami nowoczesnej technologii co czyni je produktami atrakcyjnymi zarówno pod względem ekonomicznym jak i użytkowym. Parapety PCVsą funkcjonalne, sztywne i trwałe, a uniwersalna linia kształtu pozwala dopasować je do wystroju każdego wnętrza. Trwałość i łatwość w utrzymaniu czystości powierzchni sprawia, że parapety wewnętrzne PCV mogą być idealnym rozwiązaniem do zastosowania w każdym pomieszczeniu niezależnie od jego funkcji przeznaczenia.

Parapety zewnętrzne stalowe


Parapety te wykonane są z blachy stalowej, ocynkowane ogniowo (gramatura cynku 275 g/m2 ) i grubości blachy 0,75 mm następnie malowane proszkowo lakierami poliestrowymi (chroniącymi doskonale blachę przed korozją na długie lata). Dodatkowo oferujemy Naszym klientom zabezpieczenie przed uszkodzeniem podczas transportu i montażu, którym jest folia ochronna (usuwa się ją podczas montowania parapetu). Plastikowe boczki pozwalają solidnie osadzić parapet i dodatkowo chronią blachę przed korozją oraz usprawniają odprowadzanie wody.

Na życzenie klienta wykańczamy parapety w dowolnych kolorach co pozwala nadać indywidualny charakter domu lub budynku.

Parapety blaszane są estetyczne, trwałe, niepalne, odporne na chemikalia.

Parapety zewnętrzne z blachy stalowej produkowane są o szerokościach 90 mm, 125 mm do 500 mm co 25 mm.

Parapety zewnętrzne z blachy stalowej ocynkowanej wykonane są w barwach:

RAL 8017 RAL 8019 RAL 9010
brązowa jasna brązowa ciemna biała

Dopuszcza się stosowanie innych barw i wzorów na wszystkich rodzajach parapetów po uzgodnieniu pomiędzy odbiorcą i producentem

Parapety aluminiowe


Parapety aluminiowe wykonane są z blachy aluminiowej o grubości 1,20 mm, powlekane poliestrem.

Parapety aluminiowe są formowane poprzez przez gięcie na zimno w maszynach krawędziujących. Charakteryzują się bardzo dobrą jakością, i odpornością na warunki atmosferyczne. Są estetyczne i trwałe, odporne na wilgoć, chemikalia, są niepalne.

Dobrze zamontowane chronią elewację budynków i odprowadzają wodę.

Parapety zewnętrzne z blachy aluminiowej wykonane są w barwach:

RAL 8019 RAL 9016
brązowa ciemna biała

Dopuszcza się stosowanie innych barw i wzorów na wszystkich rodzajach parapetów po uzgodnieniu pomiędzy odbiorcą i producentem.